Witamy na stronie

Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem naturalnych wyrobów cukierniczych i piekarniczych. Dołożymy wszelkich starań aby zakupione pieczywo spełniło Państwa oczekiwania, tak, by w ten sposób poszerzył się krąg naszych stałych klientów. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi dotyczące naszej pracy i produktów.

O firmie

Piekarnia Agnes istnieje na rynku od 1991 roku, jako firma rodzinna od początku działalności stawia nie  na ilość, a na jakość pieczywa . Jesteśmy piekarnią wiejską, smak i zapach pieczywa i ciast jest dla nas ważniejszy, niż zyski, które pozornie można by osiągnąć dodając do ciasta polepszaczy. Każdy, kto skosztuje naszych wyrobów, ze względu na ich jakość, naturalność i smak,  najczęściej zostaje naszym stałym klientem. Dlatego uważamy, że właśnie to jest kluczem do naszego sukcesu.

W swojej ofercie posiadamy około 150 wyrobów piekarniczych i cukierniczych. Aby sprostać współczesnym wymaganiom i reżimom sanitarnym, z powodzeniem wdrożyliśmy system HACCP. Pomimo tego, nasi piekarze i cukiernicy zgodnie twierdzą, że nie pracują w piekarni przemysłowej, a w zakładzie rzemieślniczym. Dlatego oferujemy naszym Klientom pieczywo na naturalnym zakwasie, a nasze chleby mieszane- orkiszowy, gwarek, rodzinny czy kamrat- już dawno zdobyły sobie uznanie na lokalnym, jak i poznańskim rynku. Osobom, dbającym o zdrowie, szczególnie polecamy chleb lekki, posiadający o ok. 30% mniej kalorii, a wszystkim smakoszom naprawdę dobrego pieczywa- bułkę wiejską i rogale mleczne, które każdemu kojarzą się ze smakami dzieciństwa.

Naszą ofertę wyjątkowego pieczywa i wypieków, kierujemy także do firm cateringowych, hoteli i domów weselnych. Jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, a własny, sprawny i szybki transport, zapewni dostarczenie pieczywa czy wyrobów cukierniczych na czas, co czyni nas solidnym i wiarygodnym partnerem.

Przekonaj się osobiście, że Agnes- to prawdopodobnie najlepszy chleb w Wielkopolsce !